O nás

Nezávislá, obchodní, poradenská, aukční společnost MEC Trading, s.r.o. byla založena za účelem cíleného snížení nákladů na vodě, energiích, tarifech, pojištění v segmentu firem i domácností.


Náš cíl

Našim cílem je samozřejmě spokojený klient na jedné straně a bezkonkurenční portfolio na straně druhé.

Produkt

Portfolio služeb a produktů se skládá z více částí různých odvětví. Což nám velmi usnadňuje realizaci projektů či optimalizací, které si naši klienti žádají.

Prvotřídní služby

Naše Know-How se skrývá v přístupu maximálně profesionálního a tím i účinného poradenství v oblasti ekonomicky energetického hospodářství, které jsme schopni zajistit díky našim smluvním partnerům, se kterými jsme v dnešní době připraveni nabídnout bezkonkurenční optimalizaci i v segmentu domácností.

MEC Trading poradenství

Právě díky našim zkušenostem, neustálým školením a vzděláváním našich odborných konzultantů, garantujeme nejen kvalitní poradenství, ale i 100% servis, férové jednání a radost z realizovaných projektů.

MEC Trading audit

Kvalitní audit v segmentu domácnosti nebo firem dokáže dnes zajistit již mnoho firem. Ovšem z hlediska kombinace přednastavených produktů, kterými samozřejmě disponujeme, a následného dodržení smluvené realizace žádané potřeby klienta, nám tento počet klesá. V rámci auditorského příkazu šetříme v domácnostech od 10 000 Kč ročně a u podnikatelů nebo ostatních organizací  je konečná úspora mnohonásobně vyšší.

Logo MEC trading, s.r.o.

Mobilní verzi zatím připravujeme

Máte li jakýkoliv dotaz, volejte na: +420 702 079 832.

Nebo nám napište na: info@vimcoplatim.cz